Anni Walther

Formand og kontaktperson
Th. Stauningsvej 43
9210 Aalborg SØ

telefon: 98 14 83 00 / mobil: 25 20 16 00
Email: annigwalther@gmail.com

Søren Winther

Næstformand
Sønder Tranders Vej 17
9210 Aalborg SØ

Telefon: 98 14 12 20
Email: winther@gugkirke.dk

Knud Ellegaard

Kirkeværge for Sønder Tranders Kirke
Sigten 4
9210 Aalborg SØ

Telefon: 9814 5270 / mobil: 2947 5271
Email: ellegaard@gugkirke.dk

Niels Oensbo

Kirkeværge for Gug Kirke
Regnar Juels Vej 17
9210 Aalborg SØ

Email: oensbo@gugkirke.dk

Annette Lønk

Kasserer
Reberbansgade 46, 3. sal
9000 Aalborg

Email: annetteloenk@gugkirke.dk

Hanne Mellergaard Andersen

Solhøjvej 57 B
9210 Aalborg SØ

Telefon: 98 14 45 03
Email: mellergaard@gugkirke.dk

Elin Hansen

Sønder Tranders Vej 164
9260 Gistrup

Email: elins@gugkirke.dk

Jytte Myrhøj

Toldstrupgade 20 4.sal
9000 Aalborg

Telefon: 98 31 40 24
Email: jytteogbent@stofanet.dk

 

 

 
Herluf Kongsgaard

Auroravej 10
9210 Aalborg SØ

Telefon: 98 14 10 84
Email: kongsgaard@gugkirke.dk

Hans Lauritzen

Heravej 7
9210 Aalborg SØ

Email: hlz@gugkirke.dk

Ole Lønk

Prinsensgade 44, st.tv
9000 Aalborg

Email: oleloenk@gugkirke.dk

Elin Oensbo

Regnar Juels Vej 17
9210 Aalborg SØ

Email: oensbo@gugkirke.dk

Birte Winther

Sønder Tranders Vej 17
9210 Aalborg SØ

Telefon: 98 14 12 20
Email: winther@gugkirke.dk

Hanne Groth

Urbakken 24
9210 Aalborg SØ

Telefon: 22 44 30 74
Email:

 
Jens Brun

Sognepræst, kirkebogsfører og begravelsesmyndighed
Regner Juels Vej 21
9210 Aalborg SØ

Telefon: 98 14 16 27
Email: jebr@km.dk

Lykke Wester

Sognepræst
Gulnarevej 8
9260 Gistrup

Telefon: 98 14 22 72
Email: lfw@km.dk

Line Vesterlund

Sognepræst
Kontor i Gug Kirke

Telefon 2347 6474
Email live@km.dk

Frede Uttrup

Medarbejderrepræsentant, ikke medlem
Telefon: 2178 9128

Email: frede@gugkirke.dk